Zobrazených 1–12 z 294 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Alpine iLX-705D

699.00 s DPH
Výbava Alpine iLX-705D: Rádio/DAB tuner Pamäť stanice (FM: 3x 12 / DAB: 3x 12 / AM: 2x 12) Pamäť staníc:

BLAUPUNKT FRANKFURT RCM82

585.00 s DPH
Návrat legendy!Znovuuvedené kultové autorádio z 90. rokov s modernou technológiou a mnohými novinkami!

Kenwood DMX8020DABS

729.00 s DPH

7,0 "WVGA s kapacitným displejom *Vstavaná WiFi pre bezdrôtové zrkadlenieDAB + a FM / AM rádiaBluetooth handsfree a streamovanie hudbyPripravené pre drôtové i bezdrôtové Apple CarPlay®Pripravené pre drôtové i bezdrôtové Android Auto ™Zrkadlenie pre Andoid drôtové i bezdrôtovéAž 3 kamerové vstupy3x RCA preout (5 V) (predná / zadná / SUB)Hi-Res audioDSP, časové korekcie a 13pásmový EQDva USB vstupy

JVC KW-M875DBW

699.00 s DPH

KW-M875DBW ponúka rozsiahle multimediálne funkcie a je ideálnym herným partnerom pre iPhony a smartfóny so systémom Android, pretože má integrované Apple CarPlay aj Android Auto. Tieto služby, ktoré boli optimalizované pre automobil, je možné využívať aj úplne bezdrôtovo cez WiFi. Celkom štyri kamerové vstupy poskytujú pripojenie pre prednú/zadnú a bočnú kameru. Moderné pripojenie USB-C zaistí rýchly prenos dát a dobije smartfón v čo najkratšom čase. A vďaka nízkej inštalačnej hĺbke možno moniceiver inštalovať aj tam, kde je málo miesta.

Blaupunkt Bremen SQR46DAB

499.00 s DPH

V priebehu rokov sa niektoré modely stali skutočnými kultovými objektmi. Rovnako ako legendárny Blaupunkt „Bremen SQR 46“ z roku 1986. Teraz predstavujeme reinterpretáciu populárneho autorádia s 1-DIN a zjednocujeme USP 80. rokov s novými technológiami a funkciami. Výsledkom je Blaupunkt „Bremen SQR 46 DAB“.Nový „Bremen SQR 46 DAB“ má krátku montážnu hĺbku - ideálny pre klasické automobily so skrátenými inštalačnými otvormi. Ale nielen autorádio sám vezme užívateľa na cestu v čase, balenie zariadenia bolo prepracovane navrhnuté a modelované na origináli.3-pásmový poloparametrický ekvalizér Zvukové predvoľby (Rock, Pop, Classic) X-Bass4-kanálový predzosilňovač výstupu (4V) Samostatný čiastkový výstup 4 x 50 Watt max. 1x predný USB , 1x zadný USB vstup.

Pioneer MVH-S620BT

149.00 s DPH

2-DIN prijímač s Bluetooth, viacfarebným osvetlením, USB, Spotify, Pioneer Smart Sync App a kompatibilný so zariadeniami Apple a Android.

Sony DSX-A416BT

149.00 s DPH
Model DSX-A416BT zaistí pri každej ceste lepšiu komunikáciu a osvetlenie. Funkcia dvojitého pripojenia Bluetooth® vám umožní bezdrôtovo pripojiť druhý smartphone, takže z oboch zariadení môžete prijímať hovory handsfree. A dvojzónové osvetlenie vám dovolí zladiť predné svetlo prehrávača s farbami vášho vozidla. Doprajte si prístup k užitočným funkciám smartphonu, bez toho aby ste spustili oči z cesty. Pomocou hlasového ovládania môžete spravovať hudbu, využívať hlasovú navigáciu a komunikovať so svojimi kontaktmi - všetko funguje iba prostredníctvom hlasových príkazov.

Pioneer MVH-330DAB

119.00 s DPH
1-DIN prijímač s DAB / DAB +, Bluetooth, červeným osvetlením, USB a kompatibilný so zariadeniami so systémom Android

SONY DSX-A410BT

99.00 s DPH

Autorádio (1 DIN) bez optickej mechaniky s širokými možnosťami prepojenia. Bluetooth (Moznost párovať 2 zarizeni súčasnej), NFC. Kompatibilita s Android, Apple (Siri Eyes Free); čelný AUX (jack 3.5 mm), čelný USB. 2 Pre-Vstupy Odnímateľný čelný panel. Ekvalizér 10q, Audio Formátov (FLAC (24 bit / 48kHz), MP3 a WMA). Možnosť pripojiť k ovládanie na volante. Červené podsvietenie. Extra Bass. 4x 55W.

Pioneer FH-S820DAB

249.00 s DPH

2-DIN tuner CD s digitálnym rádiom DAB / DAB +, modul Bluetooth, viacfarebné podsvietenie, pripojenie USB, podpora Spotify a aplikácia Pioneer Smart Sync, kompatibilná so zariadeniami Apple a Android.

Pioneer DEH-S720DAB

179.00 s DPH
1-DIN CD Tuner s DAB / DAB +, Bluetooth, viacfarebné osvetlenie, USB, Spotify, Pioneer Smart Sync App a kompatibilný so zariadeniami Apple a Android.

Pioneer DEH-S520BT

139.00 s DPH
Nový model autorádia Pioneer pre rok 2020, ktorý nemá žiadneho predchodcu. Ide o najvyšší model vstupného radu autorádií s bluetooth, ktoré má podmanivé multicolor podsvietenie a dokáže prijímať hovory súčasne z dvoch aktívnych mobilných telefónov. Je možné ho ovládať cez aplikáciu v smartfóne a vie neustále zobrazovať čas na hodinách na displeji. Atraktívne 1-DIN DEH-S520BT ponúka veľa priestoru pre zobrazenie užitočných informácií. Má tiež veľké otočné koliesko a ľahko prístupné, prednastavené tlačidlá, takže môžete okamžite vybrať svoje obľúbené FM stanice a ďalšie.