logo_GMS

 Pre firmu Audiopol je naša firma obchodným zástupcom pre Slovenskú republiku. Pre veľkoodber daných produktov nás kontaktujte.

Informácie o značke Audiopol GMS (General Music System) a ich odhlučnení:

Značka GMS patrí pod firmu Audiopol Miatlo Corporation. Produkty GMS patria medzi materiály, ktoré majú výborný pomer ceny a kvality. Produkty sa vyrábajú v Poľsku ale napriek krajine pôvodu musíme zdôrazniť, že tento materiál sa môže bez problémov porovnávať s ďaleko lepšími značkami na trhu. Firma Audiopol existuje už 20 rokov a zaoberá sa audiotechnikou pre motorové vozidlá. Jej produkty získali radu európskych ocenení v kvalite a spolahlivosti. V súčastnosti majú produkty Audiopolu tisícky motorových vozidiel v celej Európe. Na základe ich dlhoročných skúseností a úspechov bola v roku 2008 predstavená rada GMS TECHNOLOGY so zameraním na navrhovanie high-end audio zariadení pre automobily. Produkty ktoré firma Audiopol ponúka spĺňajú všetky technické požiadavky a normy. Produkty GMS spĺňajú najvyššie štandardy kvality pre spotrebitela.

Informácie o produktoch značky GMS:

Na našom e-shope predávame širokú škálu tlmiacich a odhlučnovacích materiálov od značky GMS:

Materiály na vytlmenie vozidla

Butyl

Na účely vytlmenia vozidla sa vo väčšine prípadov používajú materiály na báze butylu. Je to materiál založený na báze butyl-kaučuku, ktorý je veľmi odolný na zmenu teplôt, nestráca svoje vlastnosti pri nižších teplotách a z pomedzi všetkých materiálov na vytlmenie vozidla poskytuje najlepší pomer hmotnosti k tlmiacemu účinku. Nami predávané tlmiace materiály na báze butylu sú:

GMS-07 Platinium – Je tlmiaci materiál potiahnutý hliníkovou vrstvou.

GMS-07

GMS-03 – Je tlmiaci materiál s dvomi vrstvami. Spodnú vrstvu tvorí butyl a hornú vrstvu termoakustická pena podobná produktom GMS-01, GMS-02.

GMS-03_vrstvy

GMS-DP1 – Je materiál, ktorý pozostáva až z troch vrstiev rôznych materiálov. Spodnú vrstvu tvorí pena z butyl-neoprénu, ktorá je podobná produktom GMS-01 a 02, ďalšia vrstva je tvorená butylom a posledná horná vrstva je tvorená absorpčnou penou.

 

GMS-DP1_vrstvy

Materiály na odhlučnenie vozidla

Termoakustická pena

1344411354

GMS-01 | 6 mm – Materiál na báze bytul-kaučuku. Je vhodný na podlahu a kufor. Môže prísť do kontaktu s vodou.

GMS-02 | 5 mm – Je vhodný na dvere, strop, tapacíre. Môže byť použitý aj na podlahu, ale kvôli uzavretým pórom je vhodnejší GMS-01.

GMS-012 | 3 mm – Má rovnaké zloženie ako GMS-01 a 02. Líši sa len hrúbkou. Je vhodná nadvere tapacíre a plasty.

GMS-022 | 10 mm – Je najhrubšia z tejto produktovej línie. Hodí sa na odhlučnenie miest pod palubnou doskou alebo stropu.

Všetky hore vymenované produkty okrem GMS-01 sú podobné, líšia sa len hrúbkou. Každé vozidlo je iné a preto sa nedá univerzálne povedať, ktorý materiál bude kde pasovať. Preto je vhodné vybrať hrúbku odhlučnovacieho materiálu podla daného auta. Je potrebné si zistiť aké hrubé odhlučnenie sa zmestí napr. pod tapacíre, pod strop, na podlahu.

GMS- 010 BLACK  – Je materiál založený na báze polyuretánu. Je potiahnutý vrstvou hliníka a je spevnený sklenenými vláknami. Je vhodný ako odhlučnenie medzisteny medzi motorom a kabínou vozidla a taktiež kapoty. V prípade odhlučnovania kapoty je vhodné pod GMS-010 použiť aj vrstvu alubutylu GMS-07 Platinium. Znáša vyššie teploty ako hore menované materiály. GMS-010 je vhodné použiť vo vozidle s dieselovým motorom.

GMS-010B_popis

GMS-011 – Je materiál vyrobený z butyl-kaučuku, povrch tohto materiálu je potiahnutý hliníkovou vrstvou, ktorá je vystužená sklenenými vláknami. Hrúbka materiálu je 10 mm. GMS-011A je primárne určený pre použitie v motorovom priestore. Veľmi dobre potlačuje hluk motora. GMS-011A je určený pre použitie s benzínovými motormi.

1344413870