Pomôcky a príslušenstvo pre montáž odhlučnenia a tlmenia, Videokamery a iné príslušenstvo k multimediálnym staniciam.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

OXYCHLORINE profi dezinfekcia 1L

12.90 s DPH
V priebehu niekoľkých sekúnd až minút ničí všetky baktérie, plesne, vírusy a spory. Tento roztok je biologicky odbúrateľný, a nie je ekologicky nebezpečný. Spĺňa normy Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), nemecké normy pre pitnú vodu (TVO) a požiadavky pre Slovenskú republiku na dezinfekčné prípravky pre účely dezinfekcie pitných, úžitkových a bazénových vôd. Dezinfekčný prípravok pre privátne a profesionálne použitie a iné – prípravok pre dezinfekciu povrchov, materiálov, zariadení a nábytku, prípravok proti hubám a riasam na stavbách, pre dezinfekciu skladov, kontajnerov, obalov a vriec, sudov, pre úpravu riečíšť, algicídny prípravok, používaný na plochy ihrísk, parkovísk, chodníkov, pomníkov apod. oblasť použitia zahŕňa mimo iných aj plavárne, akvária, vodu na kúpanie a ostatné vody, systémy klimatizácie, steny a podlahy v zdravotníckych a iných inštitúciách, dezinfekciu lekárskych nástrojov, chemických toaliet, odpadovej vody a nemocničného odpadu.
IPA – isopropyl alkohol 99% 1L Pomôcky / Príslušenstvo [tag]
Zavrieť

IPA – isopropyl alkohol 99% 1L

15.00 s DPH
IPA – isopropyl alkohol je alkoholový čistič na čistenie, dezinfekciu a odmastnenie povrchov. Využíva najmä pri leštení a aplikácií voskov na karosériu vozidiel. Vhodný aj na čistenie skiel a zrkadiel.

ČIERNE NITRILOVÉ RUKAVICE 100ks – extra silné XL

20.00 s DPH
Extra silné čierne nitrilové rukavice s protišmykovou úpravou aj pre viacnásobné použitie. Neobsahujú púder, ktorý poškodzuje nechty. Rukavice vhodné ako ochrana proti vírusom. Kategória III v zmysle smernice 2016/425

Sada pre demontáž plastov

10.00 5.00 s DPH
Sada plastového náradia, určená na demontáž plastov v interiéri.

Plastový odlamovací nôž

1.49 0.99 s DPH
Plastový odlamovací nôž slúži na odrezanie prebytočných častí tlmenia
Kvalitný rolovací valček STP Roller 30mm Odhlučnenie a tlmenie [tag]
Zavrieť

Kvalitný rolovací valček STP Roller 30mm

11.90 s DPH
Kvalitný kovový rolovací valček STP Roller Small 30 s drevenou rúčkou pre dokonalú inštaláciu tlmiacich plátov, šírka valčeka je 30mm.

Rolovací valček

11.90 6.90 s DPH
Rolovací valček pre lepšie nalepenie produktov. Valec je z gumy aby sa materiály nepoškodily.