Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

BLAUPUNKT FRANKFURT RCM82

585.00 s DPH
Návrat legendy!Znovuuvedené kultové autorádio z 90. rokov s modernou technológiou a mnohými novinkami!

Blaupunkt Bremen SQR46DAB

499.00 s DPH

V priebehu rokov sa niektoré modely stali skutočnými kultovými objektmi. Rovnako ako legendárny Blaupunkt „Bremen SQR 46“ z roku 1986. Teraz predstavujeme reinterpretáciu populárneho autorádia s 1-DIN a zjednocujeme USP 80. rokov s novými technológiami a funkciami. Výsledkom je Blaupunkt „Bremen SQR 46 DAB“.Nový „Bremen SQR 46 DAB“ má krátku montážnu hĺbku - ideálny pre klasické automobily so skrátenými inštalačnými otvormi. Ale nielen autorádio sám vezme užívateľa na cestu v čase, balenie zariadenia bolo prepracovane navrhnuté a modelované na origináli.3-pásmový poloparametrický ekvalizér Zvukové predvoľby (Rock, Pop, Classic) X-Bass4-kanálový predzosilňovač výstupu (4V) Samostatný čiastkový výstup 4 x 50 Watt max. 1x predný USB , 1x zadný USB vstup.

Pioneer MVH-S620BT

149.00 s DPH

2-DIN prijímač s Bluetooth, viacfarebným osvetlením, USB, Spotify, Pioneer Smart Sync App a kompatibilný so zariadeniami Apple a Android.

Sony DSX-A416BT

149.00 s DPH
Model DSX-A416BT zaistí pri každej ceste lepšiu komunikáciu a osvetlenie. Funkcia dvojitého pripojenia Bluetooth® vám umožní bezdrôtovo pripojiť druhý smartphone, takže z oboch zariadení môžete prijímať hovory handsfree. A dvojzónové osvetlenie vám dovolí zladiť predné svetlo prehrávača s farbami vášho vozidla. Doprajte si prístup k užitočným funkciám smartphonu, bez toho aby ste spustili oči z cesty. Pomocou hlasového ovládania môžete spravovať hudbu, využívať hlasovú navigáciu a komunikovať so svojimi kontaktmi - všetko funguje iba prostredníctvom hlasových príkazov.

Pioneer MVH-330DAB

119.00 s DPH
1-DIN prijímač s DAB / DAB +, Bluetooth, červeným osvetlením, USB a kompatibilný so zariadeniami so systémom Android

SONY DSX-A410BT

99.00 s DPH

Autorádio (1 DIN) bez optickej mechaniky s širokými možnosťami prepojenia. Bluetooth (Moznost párovať 2 zarizeni súčasnej), NFC. Kompatibilita s Android, Apple (Siri Eyes Free); čelný AUX (jack 3.5 mm), čelný USB. 2 Pre-Vstupy Odnímateľný čelný panel. Ekvalizér 10q, Audio Formátov (FLAC (24 bit / 48kHz), MP3 a WMA). Možnosť pripojiť k ovládanie na volante. Červené podsvietenie. Extra Bass. 4x 55W.

Pioneer FH-S820DAB

249.00 s DPH

2-DIN tuner CD s digitálnym rádiom DAB / DAB +, modul Bluetooth, viacfarebné podsvietenie, pripojenie USB, podpora Spotify a aplikácia Pioneer Smart Sync, kompatibilná so zariadeniami Apple a Android.

Pioneer MVH-S420BT

99.00 s DPH
Ak hľadáte jednoduché a cenovo dostupné autorádio s Bluetooth a nepotrebujete CD, je tu pre vás ideálne autorádio - Pioneer MVH-S420BT. Toto rádio je navrhnuté tak, aby ste mohli streamovať z vášho zariadenia pomocou Bluetooth a užívať si krištáľovo čistú kvalitu zvuku vďaka Advanced Sound Retriever technológii. Toto autorádio do auta tiež umožňuje volať a prijímať telefónne hovory za jazdy, ponúka i tlačidlá pre rýchlu voľbu, kam si môžete prednastaviť čísla na vašu rodinu a najbližších priateľov. Navyše môžete pripojiť až dve Bluetooth zariadenia súčasne. Vďaka USB a AUX vstup na čelnom paneli môžete tiež pripojiť váš iPhone, iPod alebo chytrý telefón s Android. Rádio ponúka výkon 4 x 50 W MOSFET a 2 zadné RCA konektory pre pripojenie subwoofera alebo zosilňovača. Novinkou je tiež chytré zálohovanie pamäti po odpojení od napájania. Tento model má navyše novú funkciu - ukazovateľa hodín na displeji.

BLOW AVH-8970

39.00 s DPH
Moderné a funkčné autorádio BLOW AVH-8970 je vybavené dvoma USB vstupmi, microSD a AUX zásuvkou - umožňuje prehrávať hudbu z prenosných zariadení a externej pamäte ako aj nabíjať. Rádio má navyše modul Bluetooth, ktorý umožňuje streamovanie hudby z telefónu a telefonovanie vďaka funkcii handsfree. Vstavaný držiak smartfónu, Vstavané FM rádio, Bluetooth, AUX vstup, Slot na pamäťovú kartu, 4 RCA výstupy, 2 USB zásuvky, ISO, RGB podsvietenie,Plne funkčné diaľkové ovládanie, Aplikácia, ktorá umožňuje ovládať zariadenie zo smartfónu, Moderné rozhranie, Jednoduchosť použitia

Pioneer FH-S820DAB

249.00 s DPH

2-DIN tuner CD s digitálnym rádiom DAB / DAB +, modul Bluetooth, viacfarebné podsvietenie, pripojenie USB, podpora Spotify a aplikácia Pioneer Smart Sync, kompatibilná so zariadeniami Apple a Android.

Pioneer DEH-S720DAB

179.00 s DPH
1-DIN CD Tuner s DAB / DAB +, Bluetooth, viacfarebné osvetlenie, USB, Spotify, Pioneer Smart Sync App a kompatibilný so zariadeniami Apple a Android.

Pioneer DEH-S520BT

139.00 s DPH
Nový model autorádia Pioneer pre rok 2020, ktorý nemá žiadneho predchodcu. Ide o najvyšší model vstupného radu autorádií s bluetooth, ktoré má podmanivé multicolor podsvietenie a dokáže prijímať hovory súčasne z dvoch aktívnych mobilných telefónov. Je možné ho ovládať cez aplikáciu v smartfóne a vie neustále zobrazovať čas na hodinách na displeji. Atraktívne 1-DIN DEH-S520BT ponúka veľa priestoru pre zobrazenie užitočných informácií. Má tiež veľké otočné koliesko a ľahko prístupné, prednastavené tlačidlá, takže môžete okamžite vybrať svoje obľúbené FM stanice a ďalšie.